Poligon Korniş ve Perde Montajı

Poligon Korniş ve Perde Montajı
Poligon Perde ve Korniş Montajı Ekibimiz; Tüm Poligon’da hizmet vermekte.  Her türlü korniş ve perde montaj işlemlerini titizlikle yapmakta. Korniş montajı konusunda bilgimiz ve tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin emrine amadeyiz. En kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin önerilerini, isteklerini karşılamak için korniş sektöründe bulunmaktayız.Poligon Perde MontajıSoma Perde montajı ve perde taşıma işlerinizde de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Taşınma işinizden önce bizlere ulaşıp perdelerinizi yeni evinize sorunsuz ve güvenli bir şekilde montajını yapmaktayız. Bu taşıma sırasında perdelerinizi yırtılmalara, kırılma, kopmalara, kirlere ve tozlara karşı korumaktayız. Perde taşıma hassas ve zor bir iştir. Özellikle stor perde, zebra perde, rustik perde ve jaluzi perde montajları kendine has parçaları olan kullanılması hassas perdelerdir. Sökme işleminde perdelerin parçaları kırılmalara, kaybolmalara karşı korunmaları gerekmektedir.Poligon Perde Takma olarak kullanımı ve montajı zor olan bu tarz perdelerin parçaları kırıldığında yada kaybolduğunda. Telafisi zor yada masrafı yüksek sonuçlar ortaya çıkarabilirler. Taşınması zor tül perde, yan ki perde ve fon perdelerinizin taşınması için de sizlere hizmet vermekteyiz. Bu ve buna benzer zaman alan ve masraf çıkaran işlerle uğraşmamak için sizlere bir telefon kadar yakınız. Perde taşıma ve montaj işlerinizi artık dert etmeyin. Arayın hemen gelelim. Evi gösteren perdedir. Perdeyi de gösteren titiz ve kusursuz montajıdır. Kusursuz Poligon perde montajı için bizleri aramanız yeterlidir.    Hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir;
 • Poligon Korniş Montajı
 • Poligon Perde Montajı
 • Poligon Tül Perde Montajı
 • Poligon Rustik Perde Montajı
 • Poligon Stor Perde Montajı
 • Poligon Jaluzi Perde Montajı
 • Poligon Zebra Perde Montajı
 • Poligon Balkon Korniş ve Perde Montajı
 • 1’li Korniş 2’li Korniş 3’lü Korniş Montajı
Tek yapmanız gereken bizi aramak TIKLA ARA 0544 370 68 12

POLİGON’DA PERDE VE KORNİŞ MONTAJI ÇOK KOLAY

Poligon Kornişçi ekibimiz siz müşterilerimizin ev ve iş yerlerine gelerek ücretsiz bir şekilde korniş ölçülerini alır. Sonrasında ölçülere uygun korniş ve diğer gerekli olan malzemeleriyle beraber ev, ofis ve iş yerlerinize geliriz. Kısa bir süre içerisinde montaj işleminizi gerçekleştirerek çözüme kavuşturmakta. Korniş montaj işi kolay gözükebilir fakat biraz tecrübe ve bilgi gerektiren bir konudur. Kornişi taktıktan sonra dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi kornişe perdeyi taktıktan sonra düşmemesidir. Günümüzde perdelerimizi yıkadıktan sonra fazla kırıştırmaması için çamaşır makinelerinde fazla sıkma işlemi uygulanmamakta. Buda kuru ağırlığı 5 kg olan perdenin yıkandıktan sonra ki ağırlığı tahmini 15 kg olmaktadır. Sağlam takılmayan Kornişler biraz ıslak perde takılınca yada çekilince düşmektedir. Korniş düşmelerini artık dert etmeyin , biz varız. Kullandığımız kaliteli malzemeler ile kornişleri çok sağlam olarak takmaktayız.

Kornişi sağlam montaj yaptırınız…Düzgün montajı yapılmamış korniş aşırı yükten dolayı bulunduğu yerden çıkabilir hatta kırılabilir. Yıkamasını yaptırmak istediğiniz stor perde, zebra perde, rustik perde ve jaluzi perdelerinizi işinin. Ehli olan ustalara söktürmede fayda olacaktır. Çünkü halı ve perde yıkama hizmeti veren firmalar perde takma sökme işlemleri konusunda bizim kadar bilgi ve tecrübeye sahip olmamakla birlikte perdelerinize hassas davranmazlar. Perdelerinizi sökerken takma yerlerini yada perdelerinizin hassas parçalarını istemsiz kırabilirler.
Ayrıca Bakınız:  İzmir Korniş Montaj Fiyatları 2022

Poligon Korniş Takma

Buda sizlere ekstra perde hizmeti almanız ve ekstra fazla ücret ödemenize hatta kırılan perdenizi Bir daha kullanamama gibi durumlarla karşı karşıya bıraka bilirsiniz. Böyle durumlarla uğraşmamak ve karşılaşmamak için bizi aramanız yeterlidir. Her zaman kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sonradan oluşabilecek olumsuz sonuçlara karşı önlemler almaktayız. Sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

Hızlı Servis…

Poligon Perde ve Korniş Montajı ekibimize; siz müşterilerimiz istediğiniz boylarda korniş ölçülerini iletebilirsiniz. Biz de en  kısa süre içerisinde gerekli malzemeleri temin ederek gelip montaj işlemini titizlikle gerçekleştiririz. Montaj sırasında evinizi temiz tutmaya azami dikkat ederiz. Temiz ve dikkatli çalışmak kaliteli hizmet anlayışımızın en öncelikli gayesidir. 

KORNİŞ MONTAJINDA KALİTE VE UYGUN FİYAT

Poligon Perde ve Korniş Montajı ekibimiz kaliteli malzeme titiz işçiliği en ucuz olarak vermeyi sağlayarak müşteri memnuniyetini hedefler. Poligon en uygun ve en ucuz korniş montajı fiyatları siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Tek yapmanız her zaman olduğu gibi bizi aramanız.Siz değerli müşterilerimizle iletişime geçip sizin için uygun zaman aralığında geliriz. Sizlerin değerli vakitlerini almadan ve bekletmeden korniş ve perde montajı işlerinizi en hızlı ve sağlam şekilde gerçekleştirmekteyiz.

KORNİŞ TAMİRİ

Poligon Perde ve Korniş Tamiri ekibimiz her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Düşen veya kırılan kornişleri dert etmeyin Bizi Arayın. Korniş malzeme olarak plastikten üretildiği için zamanda evde ki ısıya ve dışarıdaki güneş ışığına mazur kalır. Zamanla plastiği sertleşir ve perdelerin düğmelerinin takıldığı kanallar kırılmaya başlar. Kısacası kornişler kullanım ömürlerini tamamlar. Böyle durumlar da kornişler belirli zaman aralıklarında yenilenmesi gerekir.Poligon Korniş Takma FiyatlarıHer zaman en düşük fiyatı, en yüksek kaliteli hizmeti vermek öncelikli hedeflerimiz arasında. Müşteri memnuniyeti olarak çalışarak işimizin yaptıktan sonra sonra sizi memnun görmek bizim için çok değerlidir.Ekibimizi Haftanın 7 günü saat: 07:00- 23:00 arası arayabilir, isteklerinizi bildirebilirsiniz.Perde ve Korniş Montajının En Güvenilir Adresi www.kornismontaji.com İyi değil,en iyisini sizlere sunuyoruz…
 • Poligon Korniş Takma
 • Poligon Kornişçi
 • Poligon Korniş Fiyatları
 • Poligon Korniş Montajı
 • Poligon Korniş Ustası
 • Poligon Korniş Montaj Ustası
 • Poligon Korniş Tamiri
 • Poligon Perde Montajı
 • Poligon Stor Perde Montajı
 • Poligon Perde Tamiri
 • Poligon Perde Takma
 • Poligon Korniş Takma Fiyatları
            REKLAM WWW.İZMİRUSTALARİ.COM !!!                                  Poligon KORNİŞ MONTAJI                      Poligon KORNİŞ MONTAJ FİYATLARI
HEMEN ARA