Ödemiş Perde ve Korniş Montajı

Ödemiş Perde ve Korniş Montajı

Ödemiş Perde ve Korniş Montajı Ekibimiz; Tüm Ödemiş’te hizmet vermekte.  Her türlü korniş ve perde montaj işlemlerini titizlikle yapmakta. Korniş montajı konusunda bilgimiz ve tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin emrine amadeyiz. En kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin önerilerini, isteklerini karşılamak için korniş sektöründe bulunmaktayız.

Ödemiş Perde Montajı

Ödemiş Perde montajı ve perde taşıma işlerinizde de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Taşınma işinizden önce bizlere ulaşıp perdelerinizi yeni evinize sorunsuz ve güvenli bir şekilde montajını yapmaktayız. Bu taşıma sırasında perdelerinizi yırtılmalara, kırılma, kopmalara, kirlere ve tozlara karşı korumaktayız. Perde taşıma hassas ve zor bir iştir. Özellikle stor perde, zebra perde, rustik perde ve jaluzi perde montajları kendine has parçaları olan kullanılması hassas perdelerdir. Sökme işleminde perdelerin parçaları kırılmalara, kaybolmalara karşı korunmaları gerekmektedir.

Ödemiş Perde Takma olarak kullanımı ve montajı zor olan bu tarz perdelerin parçaları kırıldığında yada kaybolduğunda. Telafisi zor yada masrafı yüksek sonuçlar ortaya çıkarabilirler. Taşınması zor tül perde, yan ki perde ve fon perdelerinizin taşınması için de sizlere hizmet vermekteyiz. Bu ve buna benzer zaman alan ve masraf çıkaran işlerle uğraşmamak için sizlere bir telefon kadar yakınız. Perde taşıma ve montaj işlerinizi artık dert etmeyin. Arayın hemen gelelim. Evi gösteren perdedir. Perdeyi de gösteren titiz ve kusursuz montajıdır. Kusursuz Ödemiş perde montajı için bizleri aramanız yeterlidir.    

Hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir;

 • Ödemiş Korniş Montajı
 • Ödemiş Perde Montajı
 • Ödemiş Tül Perde Montajı
 • Ödemiş Rustik Perde Montajı
 • Ödemiş Stor Perde Montajı
 • Ödemiş Jaluzi Perde Montajı
 • Ödemiş Zebra Perde Montajı
 • Ödemiş Balkon Korniş ve Perde Montajı
 • 1’li Korniş 2’li Korniş 3’lü Korniş Montajı

Tek yapmanız gereken bizi aramak TIKLA ARA 0544 370 68 12

ÖDEMİŞ’DE PERDE VE KORNİŞ MONTAJI ÇOK KOLAY

Ödemiş Kornişçi ekibimiz siz müşterilerimizin ev ve iş yerlerine gelerek ücretsiz bir şekilde korniş ölçülerini alır. Sonrasında ölçülere uygun korniş ve diğer gerekli olan malzemeleriyle beraber ev, ofis ve iş yerlerinize geliriz. Kısa bir süre içerisinde montaj işleminizi gerçekleştirerek çözüme kavuşturmakta. Korniş montaj işi kolay gözükebilir fakat biraz tecrübe ve bilgi gerektiren bir konudur. Kornişi taktıktan sonra dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi kornişe perdeyi taktıktan sonra düşmemesidir. Günümüzde perdelerimizi yıkadıktan sonra fazla kırıştırmaması için çamaşır makinelerinde fazla sıkma işlemi uygulanmamakta. Buda kuru ağırlığı 5 kg olan perdenin yıkandıktan sonra ki ağırlığı tahmini 15 kg olmaktadır. Sağlam takılmayan Kornişler biraz ıslak perde takılınca yada çekilince düşmektedir. Korniş düşmelerini artık dert etmeyin , biz varız. Kullandığımız kaliteli malzemeler ile kornişleri çok sağlam olarak takmaktayız.

Kornişi sağlam montaj yaptırınız…

Ayrıca Bakınız:  İstanbul Perde Montajı

Düzgün montajı yapılmamış korniş aşırı yükten dolayı bulunduğu yerden çıkabilir hatta kırılabilir. Yıkamasını yaptırmak istediğiniz stor perde, zebra perde, rustik perde ve jaluzi perdelerinizi işinin. Ehli olan ustalara söktürmede fayda olacaktır. Çünkü halı ve perde yıkama hizmeti veren firmalar perde takma sökme işlemleri konusunda bizim kadar bilgi ve tecrübeye sahip olmamakla birlikte perdelerinize hassas davranmazlar. Perdelerinizi sökerken takma yerlerini yada perdelerinizin hassas parçalarını istemsiz kırabilirler.

Ödemiş Korniş Takma

Buda sizlere ekstra perde hizmeti almanız ve ekstra fazla ücret ödemenize hatta kırılan perdenizi Bir daha kullanamama gibi durumlarla karşı karşıya bıraka bilirsiniz. Böyle durumlarla uğraşmamak ve karşılaşmamak için bizi aramanız yeterlidir. Her zaman kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sonradan oluşabilecek olumsuz sonuçlara karşı önlemler almaktayız. Sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

Hızlı Servis…

Ödemiş Perde ve Korniş Montajı ekibimize; siz müşterilerimiz istediğiniz boylarda korniş ölçülerini iletebilirsiniz. Biz de en  kısa süre içerisinde gerekli malzemeleri temin ederek gelip montaj işlemini titizlikle gerçekleştiririz. Montaj sırasında evinizi temiz tutmaya azami dikkat ederiz.Temiz ve dikkatli çalışmak kaliteli hizmet anlayışımızın en öncelikli gayesidir.

 

KORNİŞ MONTAJINDA KALİTE VE UYGUN FİYAT

Ödemiş Perde ve Korniş Montajı ekibimiz kaliteli malzeme titiz işçiliği en ucuz olarak vermeyi sağlayarak müşteri memnuniyetini hedefler. Ödemiş en uygun ve en ucuz korniş montajı fiyatları siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Tek yapmanız her zaman olduğu gibi bizi aramanız. Siz değerli müşterilerimizle iletişime geçip sizin için uygun zaman aralığında geliriz. Sizlerin değerli vakitlerini almadan ve bekletmeden korniş ve perde montajı işlerinizi en hızlı ve sağlam şekilde gerçekleştirmekteyiz.

KORNİŞ TAMİRİ

Ödemiş Perde ve Korniş Tamiri ekibimiz her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Düşen veya kırılan kornişleri dert etmeyin Bizi Arayın. Korniş malzeme olarak plastikten üretildiği için zamanda evde ki ısıya ve dışarıdaki güneş ışığına mazur kalır. Zamanla plastiği sertleşir ve perdelerin düğmelerinin takıldığı kanallar kırılmaya başlar. Kısacası kornişler kullanım ömürlerini tamamlar. Böyle durumlar da kornişler belirli zaman aralıklarında yenilenmesi gerekir.

Ödemiş Korniş Takma Fiyatları

Her zaman en düşük fiyatı, en yüksek kaliteli hizmeti vermek öncelikli hedeflerimiz arasında. Müşteri memnuniyeti olarak çalışarak işimizin yaptıktan sonra sonra sizi memnun görmek bizim için çok değerlidir. Ekibimizi Haftanın 7 günü saat: 07:00- 23:00 arası arayabilir, isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Perde ve Korniş Montajının En Güvenilir Adresi www.kornismontaji.com İyi değil,en iyisini sizlere sunuyoruz…

 • Ödemiş Korniş Takma
 • Ödemiş Kornişçi
 • Ödemiş Korniş Fiyatları
 • Ödemiş Korniş Montajı
 • Ödemiş Korniş Ustası
 • Ödemiş Korniş Montaj Ustası
 • Ödemiş Korniş Tamiri
 • Ödemiş Perde Montajı
 • Ödemiş Stor Perde Montajı
 • Ödemiş Perde Tamiri
 • Ödemiş Perde Takma
 • Ödemiş Korniş Takma Fiyatları

            REKLAM WWW.İZMİRUSTALARİ.COM !!!                                   ÖDEMİŞ KORNİŞ MONTAJI                      ÖDEMİŞ KORNİŞ MONTAJ FİYATLARI 2022

HEMEN ARA