İzmir Perde Montajı

İzmir Perde Montajı

İzmir Perde Montajı ekibimiz; İzmir’in ve tüm ilçelerinde perde montajı işlerinizi temiz ve sağlam şekilde yapmaktayız.Uzman usta kadromuzla tüm İzmir’de hizmetinizdeyiz.

Başlıca yaptığımız işlerimiz aşağıda belirtilmiştir;

  • İzmir Jaluzi Perde Montajı
  • İzmir Zebra Perde Montajı
  • İzmir Stor Perde Montajı
  • Rustik Perde Montajı
  • Plise Perde Montajı
  • Tül Perde Montajı
  • Balkon Perde Montajı

Tek yapmanız gereken bizi aramak TIKLA ARA 0544 370 68 12

İZMİR’DE PERDE MONTAJI TECRÜBE İSTER

İzmir perde takma ustalarımız değerli müşterilerimizin ev,ofis,dükkan veya iş yerlerine gelerek montajı yapılacak perdeyi ve montajın yapılacağı yeri inceler. Perdelerinizin en güzel görünmesini ve sağlam bir şekilde montaj işleminin olması için yapılması gereken yeri belirler.Montaj işleminin sağlıklı olması için işin ehli birikim sahibi ustaların olması çok önemlidir.

Perde montajını Dert etmeyin…

Stor perde, zebra perde, rustik perde,jaluzi perde,plise perde vb. Gibi perdeler hassas oldukları için sağlam montaj olmaması gibi durumlarda bulundukları yerlerden düşebilir.Düşme esnasında perdelerin uç kısımları kırılabilir.Bu gibi kötü durumlarla karşılaşmamak için tek yapmanız gereken bizi aramak ve kısa bir süre içerisinde tecrübeli ve işinin ehli ustalarımızın gelmesini beklemektir.Perde montajı esnasında eviniz kirlenmez.

Ayrıca Bakınız:  Muğla Perde ve Korniş Montajı

PERDE MONTAJINDA DÜŞÜK FİYAT YÜKSEK KALİTE

İzmir perde servisi ustalarımız her zaman perdelerinizi en iyi şekilde montajını yapacaklardır.Perde montajını sizler için kolaylaştırdık.İzmir en uygun ve ucuz perde takan ustalar olarak sizlere hizmet vermekten onur duyacaklardır.Perde takma işi bilgi ister birikim ister emek ister.Sizler için bunların hepsini birleştirdik İzmir kaliteli perde takan ustaları hizmetinize sunuyoruz. Hiç bir şeyi dert etmeyin.Sadece bizi arayıp keyfinize bakın.Perde montajı ustaları her daim yanınızda.Unutmayın evi güzel gösteren perdeleridir,ustayı da yaptığı işi gösterir.

PERDE TAMİRİ

İzmir perde tamiri ustalarımız değerli müşterilerimize hizmet vermekten daima mutlu olurlar.Perdeleriniz düştüğünde kırıldı mı yada montajını mı yapamıyorsunuz üzülmeyin Hemen bizi arayın.Kısa bir süre içerisinde ustalarımız kapınızda olacaklardır.Daima uygun fiyat garantisi ve yüksek kalitede hizmet vermek bizim işimiz.Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti öncelikli hedeflerimizden biridir.

 


Perde Montajının En Güvenilir Adresi www.kornismontaji.com

REKLAM İZMİR USTALARI !!! İZMİR PERDE MONTAJI

Ekibimizi Haftanın 7 günü saat: 07:00- 23:00 arası arayabilir, isteklerinizi bildirebilirsiniz.

HEMEN ARA