Altıeylül Korniş Montajı

Altıeylül  Korniş Montajı

Altıeylül Korniş Montajı Ekibimiz; Tüm Altıeylül ve civar semtlerinde hizmet vermekte.Her türlü korniş ve perde montaj işlemlerini titizlikle yapmakta.Korniş montajı konusunda bilgimiz ve tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin emrine amadeyiz. En kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaktayız.Güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin önerilerini,isteklerini karşılamak için korniş sektöründe bulunmaktayız.

Altıeylül Perde Montajı

Perde montajı ve perde taşıma işlerinizde de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Taşınma işinizden önce bizlere ulaşıp perdelerinizi yeni evinize sorunsuz ve güvenli bir şekilde montajını yapmaktayız.Bu taşıma sırasında perdelerinizi yırtılmalara,kırılma,kopmalara, kirlere ve tozlara karşı korumaktayız.Perde taşıma hassas ve zor bir iştir. Özellikle stor perde,zebra perde,rustik perde ve jaluzi perde montajları kendine has takma ayakları olan kullanılması hassas perdelerdir.Sökme işleminde perdelerin ayakları kırılmalara,kaybolmalara karşı korunmaları gerekmektedir.

Altıeylül Perde Takma olarak Kullanımı ve montajı zor olan bu tarz perdelerin takma ayakları kırıldığında yada kaybolduğunda. Telafisi zor yada masrafı yüksek sonuçlar ortaya çıkara bilirler.Taşınması zor tül perde,yan ki perde ve fon perdelerinizin taşınması için de sizlere hizmet vermekteyiz.Bu ve buna benzer zaman alan ve masraf çıkaran işlerle uğraşmamak için sizlere bir telefon kadar yakınız.Perde taşıma ve montaj işlerinizi artık dert etmeyin.Arayın hemen gelelim.Evi gösteren perdedir. Perdeyi de gösteren titiz ve kusursuz montajıdır. Kusursuz Altıeylül perde montajı için bizleri aramanız yeterlidir. Hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir;

  • Altıeylül Korniş Montajı
  • Altıeylül Perde Montajı
  • Altıeylül Tül Perde Montajı
  • Altıeylül Rustik Perde Montajı
  • Altıeylül Stor Perde Montajı
  • Altıeylül Jaluzi Perde Montajı
  • Altıeylül Zebra Perde Montajı
  • Altıeylül Balkon Korniş ve Perde Montajı
  • 1’li Korniş 2’li Korniş 3’lü Korniş

Tek yapmanız gereken bizi aramak TIKLA ARA 0544 370 68 12

ALTIEYLÜL’DE PERDE VE KORNİŞ MONTAJI ÇOK KOLAY

Altıeylül Kornişçi ekibimiz siz müşterilerimizin ev ve iş yerlerine gelerek ücretsiz bir şekilde korniş ölçülerini alır.Sonrasında ölçülere uygun korniş ve diğer gerekli olan malzemeleriyle beraber ev, ofis ve iş yerlerinize geliriz. Kısa bir süre içerisinde montaj işleminizi gerçekleştirerek çözüme kavuşturmak. Korniş montaj işi kolay gözükebilir fakat biraz tecrübe ve bilgi gerektiren bir konudur.Kornişi taktıktan sonra dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi kornişin perdeyi taktıktan sonra düşmemesidir. Günümüzde perdelerimizi yıkadıktan sonra fazla kırışıklık olmaması için çamaşır makinelerinde fazla sıkma işlemi uygulanmamakta. Buda kuru ağırlığı 5 kg olan perdenin yıkandıktan sonra ki ağırlığı tahmini 15 kg olmaktadır.

Kornişlerinizi sağlam montaj yaptırınız…

Böylelikle Montajını yaptığımız kornişe yük daha fazla binmektedir.Düzgün montajı yapılmamış korniş aşırı yükten dolayı bulunduğu yerden çıka bilir hatta kırıla bilir.Yıkamasını yaptırmak istediğiniz stor perde,zebra perde,rustik perde ve jaluzi perdelerinizi işinin. Ehli olan ustalara söktürmede fayda olacaktır.Çünkü halı ve perde yıkama hizmeti veren firmalar perde takma sökme işlemleri konusunda. Bizim kadar bilgi ve tecrübeye sahip olmamakla birlikte perdelerinize hassas davranmazlar.Perdelerinizi sökerken perde ayaklarını yada perdelerinizin hassas parçalarını istemsiz kırabilirler.

Altıeylül Korniş Takma

Buda sizlere ekstra perde hizmeti almanız ve ekstra fazla ücret ödemenize hatta kırılan perdenizi. Bir daha kullanamama gibi durumlarla karşı karşıya bıraka bilirsiniz.Böyle durumlarla uğraşmamak ve karşılaşmamak için bizi aramanız yeterlidir.Her zaman kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sonradan oluşa bilecek olumsuz sonuçlara karşı önlemler almaktayız. Sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

Hızlı Servis…

Altıeylül Perde ve Korniş Montajı ekibimize; siz müşterilerimiz istediğiniz boylarda korniş ölçülerini iletebilirsiniz. Biz de en  kısa süre içerisinde gerekli malzemeleri temin ederek gelip montaj işlemini titizlikle gerçekleştiririz.Montaj sırasında evinizi temiz tutmaya azami dikkat ederiz.Temiz ve dikkatli çalışmak kaliteli hizmet anlayışımızın en öncelikli gayesidir.

KORNİŞ MONTAJINDA KALİTE VE UYGUN FİYAT

Altıeylül Perde ve Korniş Montajı ekibimiz kaliteli malzeme titiz işçiliği en ucuz olarak vermeyi sağlayarak müşteri memnuniyetini hedefler. Altıeylül en uygun ve en ucuz korniş montajı fiyatları siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Tek yapmanız her zaman olduğu gibi bizi aramanız.Siz değerli müşterilerimizle iletişime geçip sizin için uygun zaman aralığında geliriz.Sizlerin değerli vakitlerini almadan ve bekletmeden korniş ve perde montajı işlerinizi en hızlı ve sağlam şekilde gerçekleştirmekteyiz.

KORNİŞ TAMİRİ

Altıeylül Korniş Tamiri ekibimiz her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Düşen veya kırılan kornişleri dert etmeyin Bizi Arayın. Korniş malzeme olarak plastikten üretildiği için zamanda evde ki ısıya ve dışarıdaki güneş ışığına mazur kalır.Zamanla plastiği sertleşir ve perdelerin düğmelerinin takıldığı kanallar kırılmaya başlar.Kısacası kornişler kullanım ömürlerini tamamlar.Böyle durumlar da kornişler belirli zaman aralıklarında yenilenmesi gerekir.

Altıeylül Korniş Takma Fiyatları

Her zaman en düşük fiyatı, en yüksek kaliteli hizmeti vermek öncelikli hedeflerimiz arasında. Müşteri memnuniyeti olarak çalışarak işimizin yaptıktan sonra sonra sizi memnun görmek bizim için çok değerlidir.

 

Ekibimizi Haftanın 7 günü saat: 07:00- 23:00 arası arayabilirsiniz. İsteklerinizi bildirebilirsiniz.

Perde ve Korniş Montajının En Güvenilir Adresi www.kornismontaji.com

REKLAM İZMİR USTALARI !!! ALTIEYLÜL KORNİŞ MONTAJI

 

ALTIEYLÜL KORNİŞ TAKMA FİYATLARI                                               BALIKESİR/ALTIEYLÜL

HEMEN ARA